top of page
Zobacz jak stepują nasi studenci

Zajęcia prowadzi Karol Drzewoszewski, aktor scen muzycznych i pedagog.

PRZYJDŹ NA INTENSYWNE WARSZTATY STEPOWANIA OD PODSTAW!

W SOBOTĘ - 

6 LIPCA 2024 12:30 - 14:30!

Intensywne Warsztaty Stepowania 6.07.2024.png

Mam ogromny zaszczyt zaprosić wszystkich pasjonatów stepowania

 

NA INTENSYWNE WARSZTATY STEPOWANIA

OD PODSTAW!

W SOBOTĘ O 12:30 - 14:30

6 LIPCA 2024 roku

 

Warsztaty odbędą się w Studio Akademii Stepowania przy Al. Niepodległości 712 w Sopocie

od ul. Jana Kochanowskiego, Lokal na pierwszym piętrze! 

 

Pozostałe zajęcia odbywają się wg zamieszczonego planu zajęć.

 

Wszystkich nowicjuszy zapraszam NA INTENSYWNE WARSZTATY STEPOWANIA OD PODSTAW 6 LIPCA 2024 o 12:30 - 14:30. Możecie także dołączyć do nowej grupy w  środę o 18:45!  Zaczniemy totalnie od początku od pojedynczych i podwójnych uderzeń i nauczymy się prostych fraz choreograficznych, Zajęcia potrwają 75 minut i będą odbywać się co tydzień. Zajęcia ruszyły 28 lutego 2024. Jeśli chcesz dołączyć zapoznaj się z garażową choreografią dostępną tu: E-KURS.

POCZĄTKUJĄCY - Można dołączyć jeżeli znasz podstawowe pojedyncze uderzenia takie jak: TOUCH, BALL, HEEL, STEP, STAMP, STOMP, TOU, BRUSH, BACK BRUSH, SCUFF, DIG oraz podwójne takie jak: SCUFFLE, SHUFFLE, FLAP. W ramach tej grupy nadal trenujemy wymienione uderzenia w podstawowych prostych połączeniach.

 

POCZĄTKUJĄCY PLUS - dla osób, które znają podstawowe uderzenia i uczą się połączeń pomiędzy nimi. Będziemy tu kłaść szczególny nacisk na podwójne, potrójne i poczwórne uderzenia od podstaw, timing, czyli technika i frazy choreograficzne. 

 

ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY - dla osób ,które radzą sobie z frazami choreograficznymi, mają czyste uderzenie, ale potrzebują w wolniejszym tempie trenować dłuższe (bardziej skomplikowane niż na poziomie niższym) frazy choreograficzne, pracować nad połączeniami różnych połączeń - conajmniej 2 lata doświadczenia.

 

ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY PLUS - Materiał realizowany z ramach tej grupy będzie podobny jak w grupie niżej, jednak sprawniej i trochę szybciej, program zostanie rozszerzony w zależności od potencjału uczestników grupy, - TECHNIKA i frazy choreograficzne - conajmniej 3 lata doświadczenia. Dla Końtrabandy*

 

ZAAWANSOWANY - dla osób nominowanych przeze mnie, co nie oznacza, że nie należy próbować! Nawet trzeba! Poza rozbudowanymi ćwiczeniami technicznymi pracować będziemy nad ambitną choreografią.Dla Końtrabandy*

 

TAP JAM SESSION - co dwa miesiące organizujemy rytmiczne zabawy w stepówkach przy akompaniamencie zaprzyjaźnionego muzyka.

 

Serdecznie zapraszam każdego z Was do wspólnej rytmicznej zabawy :-)

 

Do zobaczenia!

 

Z pozdrowieniami

Karol Drzewoszewski

PLAN Akademia Stepowania 2024.png
bottom of page