top of page
Zobacz jak stepują nasi studenci

Zajęcia prowadzi Karol Drzewoszewski, aktor scen muzycznych i pedagog.

DOŁĄCZ DO GRUPY OD PODSTAW!

w SOBOTĘ 4 Marca 2023

Zrzut ekranu 2023-02-19 o 16.38.49.png

Mam ogromny zaszczyt zaprosić wszystkich pasjonatów stepowania

 

NA INTENSYWNE WARSZTATY STEPOWANIA

OD PODSTAW

W SOBOTĘ 4 Marca

2023 roku

 

Warsztaty odbędą się w Studio Akademii Stepowania przy Al. Niepodległości 712 w Sopocie od ul. Jana Kochanowskiego, Lokal na pierwszym piętrze! 

 

Pozostałe zajęcia odbywają się wg zamieszczonego planu zajęć.

 

Wszystkich nowicjuszy zapraszam na Intensywne Warsztaty w sobotę 4 marca o 12:30. Zaczniemy totalnie od początku od pojedynczych i podwójnych uderzeń i nauczymy się prostych fraz choreograficznych.

 

POCZĄTKUJĄCY PLUS - dla osób, które znają podstawowe uderzenia i uczą się połączeń pomiędzy nimi. Będziemy tu kłaść szczególny nacisk na podwójne, potrójne i poczwórne uderzenia od podstaw, timing, czyli technika i frazy choreograficzne. Dla osób, które uczęszczały na zajęcia w tych dniach i godzinach w sezonie 2021/2022.

 

ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY - dla osób ,które radzą sobie z frazami choreograficznymi, mają czyste uderzenie, ale potrzebują w wolniejszym tempie trenować dłuższe (bardziej skomplikowane niż na poziomie niższym) frazy choreograficzne, pracować nad połączeniami różnych połączeń - conajmniej 2 lata doświadczenia.

 

ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY PLUS - Materiał realizowany z ramach tej grupy będzie podobny jak w grupie niżej, jednak sprawniej i trochę szybciej, program zostanie rozszerzony w zależności od potencjału uczestników grupy, - TECHNIKA i frazy choreograficzne - conajmniej 3 lata doświadczenia. Dla Końtrabandy*

 

ZAAWANSOWANY - dla osób nominowanych przeze mnie, co nie oznacza, że nie należy próbować! Nawet trzeba! Poza rozbudowanymi ćwiczeniami technicznymi pracować będziemy nad ambitną choreografią.Dla Końtrabandy*

 

TAP JAM SESSION - co dwa miesiące organizujemy rytmiczne zabawy w stepówkach przy akompaniamencie zaprzyjaźnionego muzyka.

 

Serdecznie zapraszam każdego z Was do wspólnej rytmicznej zabawy :-)

 

Do zobaczenia!

 

Z pozdrowieniami

Karol Drzewoszewski

Zrzut ekranu 2023-02-3 o 20.28.00.png
Akademia Stepowania w Sopocie 3.jpg
Akademia Stepowania w Sopocie 1.jpg
Akademia Stepowania w Sopocie 2.jpg
Akademia Stepowania w Sopocie.jpg
bottom of page