Zobacz jak stepują nasi studenci

Zajęcia prowadzi Karol Drzewoszewski, aktor scen muzycznych i pedagog.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA ZAJĘCIA 27 maja 2021

nabór maj 2021.jpg

Witam serdecznie wszystkich pasjonatów stepowania w stylu amerykańskim! :-)

 

W odpowiedzi na Wasze prośby i potrzebę unowocześnienia zajęć od tego sezonu przygotowałem dla Was specjalną ofertę! Jak widzicie na załączonym powyżej planie, zajęcia dzielą się na 6 różnych grup. W każdej grupie zwieńczeniem pracy nad techniką jest choreografia:

OD PODSTAW -  zapraszam serdecznie na te zajęcia zarówno wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze stepowaniem, jak i tych, którzy chcieliby, usystematyzować i powtórzyć wszystkie techniki od początku. W ramach tej grupy materiał będzie realizowany dość sprawnie, ale jednak od podstaw i  się tu na poszczególnych uderzeniach i połączeniach, tworząc małe frazy muzyczne. Krótko mówiąc technika, technika, technika zamknięta w pierwszych choreografiach.

POCZĄTKUJĄCY PLUS -  zapraszam serdecznie na te zajęcia wszystkich, którzy chcą  usystematyzować i powtórzyć wszystkie techniki w połączeniach frazowych. W ramach tej grupy materiał realizowany jest dość sprawnie, pojedyncze techniki łączymy w całe choreografie trenując czystość uderzenia.

 

ŚREDNIO-ZAAWANSOWANI PLUS - Jest to grupa, na którą  zapraszam serdecznie wszystkie osoby, które już znają podstawowe uderzenia i sprawnie potrafią je łączyć i chcieli by trochę więcej niż na grupie BEGINNERS. Realizujemy takie techniki jak:  shouffle, flapp, back flapp, time step, scuffle, paddle  oraz wszystkie wariacje i połączenia z nimi związane. Trenujemy poszczególne: podwójne, potrójne, poczwórne i nawet pięciokrotne techniki uderzeń, ich sprawność dźwiękową, szybkość i muzykalność we frazowych połączeniach. Intensywna praca z choreografią.

 

ZAAWANSOWANI -  W ramach tych zajęć pracujemy nad zaawansowanymi uderzeniami między innymi, poulback, riffle, paddle roll, wings oraz  choreogafie   Broadway Tap Master Teacher Terry Brock, prosto Portland USA. Zapraszam wszystkich, dla których stepowanie jest wyzwaniem

 

Zapraszamy do wspólnej przygody ze stepowaniem!

Zachęcamy aby zdecydować się na dwie grupy w tygodniu. Będziesz częściej trenować i szybciej przyswoisz dany materiał. 

Sprawy organizacyjne:

 

Karol Drzewoszewski

tel. 608727344

akademiastepowania@gmail.com

Zrzut ekranu 2020-05-27 o 14.22.02.png