Zobacz jak stepują nasi studenci

Zajęcia prowadzi Karol Drzewoszewski, aktor scen muzycznych i pedagog.

INTENSYWNE WARSZTATY OD PODSTAW!

START  21 maja 2022

Intensywne warsztaty stepowania SOPOT 21 maja.png

Mam ogromny zaszczyt zaprosić wszystkich pasjonatów stepowania

 

NA INTENSYWNE WARSZTATY OD PODSTAW

W SOBOTĘ 21 maja 2022 roku

 

Warsztaty odbędą się w Studio Akademii Stepowania przy Al. Niepodległości 712 w Sopocie od ul. Jana Kochanowskiego, Lokal na pierwszym piętrze! 

 

Pozostałe zajęcia odbywają się wg zamieszczonego planu zajęć.

 

Wszystkich nowicjuszy zapraszam do grupy OD PODSTAW (wtorek g. 20:00 - zaczniemy totalnie od początku od pojedynczych i podwójnych uderzeń i nauczymy się prostych choreografii.

 

POCZĄTKUJĄCY PLUS - dla osób, które znają podstawowe uderzenia i uczą się połączeń pomiędzy nimi. Będziemy tu kłaś szczególny nacisk na podwójne, potrójne i poczwórne uderzenia od podstaw, timing, czyli technika i frazy choreograficzne.

 

ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY - dla osób ,które radzą sobie z frazami choreograficznymi, mają czyste uderzenie, ale potrzebują w wolniejszym tempie trenować dłuższe (bardziej skomplikowane niż na poziomie niższym) frazy choreograficzne, pracować nad połączeniami różnych połączeń - conajmniej 2 lata doświadczenia

 

ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY PLUS - Materiał realizowany z ramach tej grupy będzie podobny jak w grupie niżej, jednak sprawniej i trochę szybciej, program zostanie rozszerzony w zależności od potencjału uczestników grupy, - TECHNIKA i frazy choreograficzne - conajmniej 3 lata doświadczenia

 

ZAAWANSOWANY - dla osób nominowanych przeze mnie, co nie oznacza, że nie należy próbować! Nawet trzeba! Poza rozbudowanymi ćwiczeniami technicznymi pracować będziemy nad ambitną choreografią.

 

CHOREOGRAFIA - pomysł jest taki, że na każdej z grup (poza poziomem OD PODSTAW) będziemy się uczyć fraz choreograficznych na danym poziomie, które łączyć będziemy na tych zajęciach w jedną całość - WSPÓLNĄ CHOREOGRAFIĘ STEPUJĄCYCH Z TRÓJMIASTA. Zajęcia odbywać się będą w każdą trzecią środę miesiąca. 

 

TAP JAM SESSION - co dwa miesiące organizujemy rytmiczne zabawy w stepówkach przy akompaniamencie zaprzyjaźnionego muzyka.

 

Serdecznie zapraszam każdego z Was do wspólnej rytmicznej zabawy :-)

 

Do zobaczenia!

 

Z pozdrowieniami

Karol Drzewoszewski

Akademia Stepowania PLAN 2021_2022.png
Akademia Stepowania w Sopocie 2.jpg
Akademia Stepowania w Sopocie 3.jpg
Akademia Stepowania w Sopocie 1.jpg
Akademia Stepowania w Sopocie.jpg