Zobacz jak stepują nasi studenci

Zajęcia prowadzi Karol Drzewoszewski, aktor scen muzycznych i pedagog.

DOŁĄCZ DO GRUPY OD PODSTAW!

Nabór Akademia Stepowania Sopot.png

Mam ogromny zaszczyt zaprosić wszystkich pasjonatów stepowania

 

NA REGULARNĄ NAUKĘ STEPOWANIA OD PODSTAW

W PONIEDZIAŁEK 12 września 2022 roku

 

Warsztaty odbędą się w Studio Akademii Stepowania przy Al. Niepodległości 712 w Sopocie od ul. Jana Kochanowskiego, Lokal na pierwszym piętrze! 

 

Pozostałe zajęcia odbywają się od 5 września wg zamieszczonego planu zajęć.

 

Wszystkich nowicjuszy zapraszam do grupy OD PODSTAW w poniedziałek 12 września g. 18:45 - zaczniemy totalnie od początku od pojedynczych i podwójnych uderzeń i nauczymy się prostych choreografii.

 

POCZĄTKUJĄCY PLUS - dla osób, które znają podstawowe uderzenia i uczą się połączeń pomiędzy nimi. Będziemy tu kłaść szczególny nacisk na podwójne, potrójne i poczwórne uderzenia od podstaw, timing, czyli technika i frazy choreograficzne. Dla osób, które uczęszczały na zajęcia w tych dniach i godzinach w sezonie 2021/2022.

 

ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY - dla osób ,które radzą sobie z frazami choreograficznymi, mają czyste uderzenie, ale potrzebują w wolniejszym tempie trenować dłuższe (bardziej skomplikowane niż na poziomie niższym) frazy choreograficzne, pracować nad połączeniami różnych połączeń - conajmniej 2 lata doświadczenia.

 

ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY PLUS - Materiał realizowany z ramach tej grupy będzie podobny jak w grupie niżej, jednak sprawniej i trochę szybciej, program zostanie rozszerzony w zależności od potencjału uczestników grupy, - TECHNIKA i frazy choreograficzne - conajmniej 3 lata doświadczenia. Dla Końtrabandy*

 

ZAAWANSOWANY - dla osób nominowanych przeze mnie, co nie oznacza, że nie należy próbować! Nawet trzeba! Poza rozbudowanymi ćwiczeniami technicznymi pracować będziemy nad ambitną choreografią.Dla Końtrabandy*

 

TAP JAM SESSION - co dwa miesiące organizujemy rytmiczne zabawy w stepówkach przy akompaniamencie zaprzyjaźnionego muzyka.

 

Serdecznie zapraszam każdego z Was do wspólnej rytmicznej zabawy :-)

 

Do zobaczenia!

 

Z pozdrowieniami

Karol Drzewoszewski

PLAN Akademii Stepowania 2022_2023.png
Akademia Stepowania w Sopocie 3.jpg
Akademia Stepowania w Sopocie 2.jpg
Akademia Stepowania w Sopocie 1.jpg
Akademia Stepowania w Sopocie.jpg