NAUKA

w sezonie 2019/2020

 

Witam serdecznie wszystkich pasjonatów stepowania w stylu amerykańskim! :-)

Mam ogromny zaszczyt przedstawić aktualny harmonogram

 AKADEMII STEPOWANIA na sezon 2019/2020

 

 

UWAGA! 

Pierwsze zajęcia odbędą się w drugiej połowie września, a więc ruszamy 

w czwartek 19 Września 2019 roku! 

w TEATRZE MUZYCZNYM W GDYNI - wejście służbowe od Kamiennej Góry - sala teatralna stolarnia - poziom -2

 

ZAJĘCIA ODBYWAĆ SIĘ BĘDĄ CYKLICZNIE, CO TYDZIEŃ według zamieszczonego harmonogramu!

 

W odpowiedzi na Wasze prośby i potrzebę unowocześnienia zajęć od tego sezonu przygotowałem dla Was specjalną ofertę! Jak widzicie na załączonym powyżej planie, zajęcia dzielą się na 4 różne grupy:

 

BEGINNERS - ZUPEŁNIE POCZĄTKUJĄCY - czwartek 19:30 zapraszam serdecznie na te zajęcia zarówno wszystkich, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze stepowaniem, jak i tych, którzy chcieliby, usystematyzować i powtórzyć wszystkie techniki od początku. W ramach tej grupy materiał będzie realizowany dość sprawnie, ale jednak od podstaw i w pierwszym semestrze skupimy się tu na poszczególnych uderzeniach i połączeniach, tworząc małe frazy muzyczne. Krótko mówiąc technika, technika, technika...

 

MIDDLE - Poniedziałęk 18:30 i Czwartek 18:00 - Jest to grupa, na którą  zapraszam serdecznie wszystkie osoby, które już znają podstawowe uderzenia i uczą się połączeń pomiędzy nimi, a chcieli by trochę więcej niż na grupie BEGINNERS. Będziemy tu realizować w pierwszym semestrze ćwiczenia  shouffle, flapp, back flapp, time step, scuffle, paddle  oraz wszystkie wariacje i połączenia związane z tymi uderzeniami. Będziemy tu trenować poszczególne: podwójne, potrójne, poczwórne i nawet pięciokrotne techniki uderzeń, ich sprawność dźwiękową, szybkość i muzykalność we frazowych połączeniach. W drugiej części zajęć zajmiemy się choreograficznymi frazami.

 

ADVANCED - Poniedziałek 17:00. W ramach tych zajęć pracować będziemy nad zaawansowanymii uderzeniami między innymi, poulback, riffle, paddle roll, wings oraz w pierwszej kolejności choreogrą 42 street final ultimo oraz Broadway Tap Master Teacher Terry Brock, czyli choreografie prosto Portland USA. Zapraszam wszystkich, dla których stepowanie jest wyzwaniem

 

Zapowiada się naprawdę Dobry Rok - dlatego tym bardziej zapraszam do wspólnej przygody ze stepowaniem!

Zachęcamy aby zdecydować się na dwie grupy w tygodniu. Będziesz częściej trenować i szybciej przyswoisz dany materiał. Jeśli jesteś na początku swojej nauki, chodź na 2xMIDDLE lub BEGINNERS i MIDDLE. Jeśli jesteś na zaawansowanym poziomie przyjdź na MIDDLE i ADVANCE :)))

WYDARZENIE NA FACEBOOK'U

https://www.facebook.com/events/1083549495367570/

 © 2014 by Karol Drzewoszewski  - www.akademiastepowania.pl  - tel. 608-727-344  - e-mail:akademiastepowania@gmail.com